Postupujte takto: Tři tabulemi, které v reálném hlava

0

Existují dva způsoby, aby se stal šéfem. Tradičnější postupně stoupat pozice ve společnosti a v určitém okamžiku se vám povede. Na druhé straně je vytvořit svůj vlastní podnik.

Zatímco v prvních jeden hlavy stát lidé, kteří již získali mnoho zkušeností, ve druhé věci, které potřebujete ke studiu na cestách. Forbes řekl, že jsou tři znaky, které ukáže, že jste již proměnil v reálném obchodní vůdce.

To se stará o váš celkový úspěch než osobní

Dobří lídři nezajímá, že jste dosáhli na osobní úrovni, a chci všechny jejich oblíbenci mít úspěchy. Steve Jobs řekl: „Neexistuje žádný smysl najmout inteligentní lidé, aby jim řekl, co mají dělat. Nám musí říct, co má dělat. ” Hlavy je třeba vytvořit takové prostředí, které umožňuje zaměstnancům zvýšit jejich potenciál.

Transformovat energii do akce.

Kdokoliv může přijít s nápadem a pokusit se realizovat. Jen skutečný vůdce, můžete vytvořit dlouhodobou strategii. Schopnost inspirovat ostatní, aby se chopila iniciativy je nesmírně důležité pro správu.

Dýchat vinu za selhání.

Touha přisuzovat úspěchy na sebe, je to znamení nejistoty. Ale brát odpovědnost za selhání vás opravdový vůdce. Hlavy musí být diktátoři, jakož i na péči a ochranu lidí. Jen proto, že karta píšete „ředitel“, neznamená, že jste vůdce. Za druhé vyžaduje čas a obětavost.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.