Přísnější matky vychovávají úspěšnější děti?

0

Neustálé rady a upozornění od vaší matky vás dokážou výborně připravit na život . . .

Co ovlivňuje dívku nebo chlapce, aby se staly úspěšnými? Intelekt, tvrdá práce, sebeúcta, zodpovědnost, dobrá rozhodnutí  aj.

Ale víte, že jedním z klíčových faktorů a úspěchů člověka je jeho matka?

“Napsal jsi svůj domácí úkol?”, “Máš uklizený pokoj”, “Vyčistil sis zuby,” “Máš mě poslouchat” … Tyto otázky a prohlášení, i když se vám nelibili nebo nelíbí , tak vás přece jen dovedou k úspěšnému životu.

Za každou úspěšnou dívkou je její matka, odhalila studie zaměřená na životy 15 500 dívek ve věku 13 a 14 let.

Může to být otravné, ale přísné maminky, které vám neustále něco říkají , radí, poučují atd, skutečně dělají správnou věc.

Ačkoliv se tento výzkum týká pouze dcer, věříme, že situace je stejná i u synů.

Vysoké očekávání matek z jejich dětí ovlivňuje a vyvolává pocit odpovědnosti, takže pravděpodobnost, že budou dobře vzdělané a budou mít možnost vybrat si krásný život, je mnohem větší.

Proto příště, když vám vaše maminka něco vysvětluje, usmívejte se na ni a poslouchejte ji, protože pracuje na tom, abyste se stali těmi nejúspěšnějšími.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.