Proč muži podvádí své těhotné ženy?

0

Beyonce a Jay Z., Jennifer a Brad,  Victoria a David.

Pokaždé tyto hvězdy podvedly svou partnerku. Veřejnost pokládá pouze jednu otázku: “Jak je možné, aby jí tohle provedl, takhle ji opustil a podvedl…”.
Příběh je stejný jako  pro každého obyčejného smrtelníka.

Po Beyonce “Lemonade” album, kde popová královna nepřímo překonala nevěru svého manžela pomocí veršů, svět byl opět zázrak. “Mohl by někdo podvést, být nevěrný Beyonce ?!” – mnozí si pokládali tuto otázku.

Nicméně, po dlouhých úpravách, vydal Jay Zee album “4:44”, vekterém se sám dotkl tohoto tématu, a teprve nedávno v rozhovoru potvrdil, čeho se velmi bojí.

Kdykoli se ve světě bohatých a slavných lidí začne mluvit o rozvodu, skandálu s nevěrou nebo jiných ošemetných záležitostech, diváci ho prožívají příliš osobně.

Kromě skutečnosti, že se všechny sny o dokonalém hvězdném manželství rozpadají, také  ale nastupují pochybnosti běžných žen: “Pokud jí její manžel podvádí,..jakou šanci máme my, docela obyčejné dívky?”

Taková myšlenka je však špatná.
Cizoložství nemá nic společného s tím, jak je člověk atraktivní, sexy nebo slavný. Ano – nevěra ani není spojena s těmito hvězdnými kartami.

Podle názoru odborníků lidé nejčastěji podvádějí, protože jim chybí blízkost ve vztahu. Většina si neuvědomuje, jak moc je pro rozvoj lásky důležitá podpora a důvěra, vzájemná blízkost a vytváření nových zážitků.
  
Pokušení jsou nevyhnutelné, zvláště v životech populárních osobností. Tady se příležitost k nevěře nabízí mnohonásobně častěji. Nicméně, pokud jsou partneři k sobě upřímní, věnují si vzájemně dostatek pozornosti a péče, milují jeden druhého, nepotřebují podvádět.

Studie ukazují, že u pouhých 7% žen nebo 8% mužů je příčinou nevěry sexuální nespokojenost.

Většinou se podvádějí kvůli nedostatku emocionálního spojení ve vztahu nebo kombinací emocí a sexu.

Koneckonců, sám Jay Zee vysvětlil své cizoložství. Kvůli špatným zkušenostem v dětství se emocionálně uzavřel a bylo pro něj velmi obtížné o svých citech a potřebách se svou partnerkou mluvit a otevřít se jí.

Láska sama o sobě nestačí. Je to chyba, myslet si,že stačí jen prvotní vzplanutí a vášeň, ty potom po nějakou dobu fungují, jakoby samy o sobě. Kvalitní vztah potřebuje čas, energii ,ale také investice ve vztahu. Je zapotřebí lásku rozvíjet a pečovat o ni.
  
Poučení? Pouze s upřímnou snahou a láskou můžete zabránit nevěře! Investování času a energie do vašeho vlastního vztahu je absolutně tou nejdůležitější věcí, kterou můžete udělat pro sebe a svého partnera.

Zapomeňte na smajlíky 🙂  – prostě mu řekněte: “Miluji tě!”

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.