Proč se lidé zamilují do kolegy z práce?

0

Pracovní kolegové tráví spoustu času společně, sdílíte profesionální starosti, ale i soukromé problémy, ale dokážete si představit romantiku s jedním z nich?

Když máte pracovní den od 8 do 16 hodin v kanceláři, strávíte více času s kolegy než s přáteli, příbuznými nebo dokonce se svým partnerem.

Proto není divu, že mnoho lidí má s kolegy silné spojení. Pouze 17% lidí, kteří mají alespoň jeden pracovní kolega, s nímž se neustále mluví o práci stres, ale výměnu zpráv a spřátelit se i po pracovní době.

22% lidí, kteří poznali jeho milostný partnera na pracovišti, zatímco 18% je splněn prostřednictvím přátel, 13% on-line, 10% disco nebo kavárna atd.

Většina dospělých stráví 1680 hodin ročně v kanceláři a každodenní komunikace s kolegy vidět, jak reagují pod tlakem, vyrovnat se s problémy, takže to začíná s nimi sdílet osobní informace a zájmy, kterým čelí v práci, a v soukromí.

Dva ze tří lidí v jednom průzkumu ve Velké Británii s 5,795 respondentů zjistila, že by si dokázal představit setkání s kolegou z práce, ale pouze 76% říká, že by drželi romantiku v tajnosti.

Rizika pro setkání s kolegou jsou četná. Z pocitu neschopnosti na pracovišti, porušení vaší profesionální reputace, příležitosti přijít o práci. Existuje ještě více důsledků, pokud odkaz selže.

Spouštění času na pracovišti spouští společně překážky mezi lidmi a hranicemi. Přesto si dobře přemýšlejte, jestli stojí za to riziko.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.