Realita vs. Instagram: Jaká je pravda . . .?

0

Vše co vidíte nemusí být vždy skutečné a to obzvláště na sociálních síťích.

Karina Irbuová, fitness bloggerka a majitelka plavecké společnosti z Austrálie, chce dokázat pravdu prostřednictvím svých fotografií.

Rozhodla se trošku si pohrát s jejími odběrateli na Instagramu a sdílela fotografii, kde je v bikinách a celá její postava je upravená ve Photoshopu.

Na fotografii pořízené aplikací Photoshop si Karina pokožku vyhladí, zvětší se hýždě, zatáhne bříško, celulitida není viditelná a hrudník má větší.

“Každý den vidím dívky, které sdílejí nerealistické fotky na svých instagramových profilech a nevědí, že jsou tisíce mladých dívek, které je považují za svůj příklad a obdivují je a snaží se je následovat. . .

Pravdou je, že tyto dívky ve skutečnosti vůbec tak nevypadají.

Jsou obyčejné jako my všichni, “říká Karina.

Její zpráva zní: “Dívky, nejsme tady, abychom si navzájem konkurovali. Chci vás jen inspirovat k tomu, abyste milovali sami sebe jako oni, nedůvěřujte falešným fotografiím a neberte Instagram příliš vážně” napsala ke své zveřejněné fotografii . . .

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.