Samsung Galaxy S9 je již ve vývoji

0

Samsung je v současné době obsazeno s prodejem Galaxy S8. Jejich nejnovější model hit má skvělý start na celém světě a snad mohl zřídit a rekordní prodeje pro společnost. Nicméně, Samsung nesedí s rukama skrstveni.
Nová zpráva říká, že jihokorejská firma se již pracuje na Galaxy S9 modelu, který nyní vědí, že to přináší kódové označení Star. Není žádným překvapením, že Samsung již začala pracovat na Galaxy S9, protože dělat „vlajková loď“ model opravdu zabere hodně času. Samsung poměrně laťku s Galaxy S8, a pokud historie je indikátorem, bude Galaxy S9 představovat jakousi „postupná aktualizace .“ S9

Ve zprávě se také uvádí, že Samsung zahájila vývoj větších modelů Galaxy S9, nesoucí kódové označení hvězdou 2. Nebyly zjištěny žádné další podrobnosti o nadcházející telefonu, ale říká, že to nebude mít žádný skládací displej.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.