Sladké tyčinky žeber

0

Tato masivní žebra jsou záměrně předvařená až do velmi jemné, ale ještě nepadnou z kosti, takže se nerozřezávají, když je čas je grilovat.

YIELD8 Podávání
SLOŽKY

3/4 šálku (balené) světle hnědého cukru
1/4 šálku uzené papriky
2 lžíce kajenského pepře
2 lžíce prášku česneku
3 polévkové lžíce soli kosher, plus více
2 vepřové žebra ve stylu St. Louis (3 až 4 libry každý)
1/2 šálku (1 hůl) nesoleného másla
1/2 šálku jablečného octa
Rostlinný olej


PŘÍPRAVA

Předehřejte troubu na 325 ° F. Kombinujte hnědý cukr, papriku, kajenu, prášek česneku a 3 polévkové lžíce soli v malé misce; Odložte 1/4 šálku koření.
Patní žebra sušíme papírovými ubrousky a rozetřete se zbývajícími směsmi koření a masíte do štěrbin. Obálku zakryjte ve dvouvrstvé fólii, obroušením okrajů pevně utěsněte. Umístěte každý fóliový balíček na plech na pečení a pečte, dokud je maso vidličkou – nejmenší, ale nepoškrábejte kosti 2-3 hodiny. Nechte vychladnout.
Roztrhněte roh každého fóliového balíčku a pečlivě vylijte šťávu z žeber do velkého teplovzdorného odměrky. Nechte šťávy usadit, poté lyžíme tuky z povrchu a vyhoďte.
Zahřejte máslo ve středním kastrolu nad středem, mícháme často, až dojde k pěnění, poté hnědé (nehoří), 5-8 minut. Přidejte džusy z žeber a 1/4 šálku vyhrazené směsi koření a přiveďte k varu. Vařte až se sníží o jednu třetinu, 15-20 minut. Odstraňte omáčku z tepla, přidejte ocot a osušte.
Připravte gril pro středně vysoké teploty; Rohový rošt. Odstraňte žebra z fólie a grilu, smažte omáčkou a občas se otáčejte, dokud se nevyhoří v místech, 5-7 minut. Přeneste na desku a nechte odpočinek 10 minut. Plátky mezi žebry a podáváme se zbývající omáčkou.
Do Ahead
Žebra mohou být pečena 1 den dopředu; Nechte vychladnout ve fólii, pak ochlaďte. Před grilováním přiveďte na pokojovou teplotu. Omáčku lze připravit 1 den dopředu; Pokrýt a ochladit. Opět zahřejte na nízké úrovni.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.