Snazší dosažení cíle?

0

Jistě už jste pochopili, že pokud chcete dosáhnout určitého cíle musí být disciplinovaní a věnoval dlouho, dokud to není dosáhnout. Nicméně, ne všechny tak jednoduché.

Vyplývá to z nové studie provedené na University of Winnipeg, náš zdroj změny motivace v závislosti na stupni, ve kterém se nacházíme.

Tak, vědci zjistili, že v první fázi dosáhnout cíle většina lidí jsou velmi motivovaní. Tento jev se nazývá primární motivace.

Ale když jste někde na půli cesty od dosažení našeho cíle, je třeba psychicky odklonit od primárních voleb k preventivní motivaci. To znamená, že ignorovat negativní dopady a výsledky a soustředit se na jejich odpovědnosti.

Podle autora tohoto výzkumu, Olga Bullard, důležité je, naprogramovat svůj mozek, aby se zabránilo negativní a pesimistické postoje a soustředit se na cíl.

Takže pokud uvidíte něco děje ve vašem plánu, nejsou okamžitě vzdát. Přemýšlet o tom, jaké jsou překážky, které brání svou cestu do cíle a snaží se jejich odstranění.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.