Špatné návyky: Co mají dělat ženy před sexem?

0

Vytváření lásky je vášnivý okamžik, kdy byste měli mít maximum. Ale jsou tu chyby, které pánové často dělají, a mohou je zkazit, nebo mohou způsobit nežádoucí následky po důvěrném vztahu.

Jaké jsou špatné návyky, kterým byste se měli vyvarovat? To jsou věci, které by ženy neměly dělat před sexem:

Depilace
Pokud plánujete strávit horkou noc s vaším partnerem, připravte se na tento čin sami o několik dní dříve. Alespoň když je otázka depilace.

Během pohlavního styku je oblast kolem svalů a stehen vystavena tření, ale také nadměrnému pocení. Kůže je náchylná k podráždění, takže citlivé oblasti depilace se mohou snadno zapálit. Fyzická aktivita po depilaci má podobný účinek.

Proto “vše” uspořádejte včas.

Pít lék proti alergiím
Léky, které snižují alergické reakce, jako jsou antihistaminika, působí tak, že uklidňují tělo.

Nicméně tato medikace má také silný účinek na sliznici, která je spojena s celým tělem, od ústní dutiny až po intimní oblast. Antimistaminy snižují vylučování vaginálního hlenu a sex nebude tak příjemný jako obvykle. Odborníci úzce spojují nedostatek hlenu a orgasmu, což znamená, že ženy jsou mnohem obtížnější a téměř nemožné dosáhnout požadované spokojenosti.

Totéž platí pro pokusy o konání, protože vaginální hlen výrazně usnadňuje spermie dosáhnout vejce.

Odložit odchod do koupelny
Již jste se vzdali vášně a intimní momenty dosáhly výbušnosti.

Cítíte však nutnost jít do koupelny na mokré. Udělej to! Netrpěli. Namísto toho je močový měchýř umístěn v blízkosti pochvy, takže každý tlak na něj a jak ho budete cítit, kvůli němuž nebude sex příjemnější a uvolněnější.

Pokud se během močení dostanete během močení, močové cesty a bubliny se naplní a naplní tekutinou a riziko zánětu močového měchýře způsobeného pohlavním stykem je mnohem větší.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.