“Talbot-Lago T159-C SS” z roku 1937 – “kapka vody” čtyři miliony dolarů

0

Vůz z roku 1937 „Talbot-Lago T150-C SS“ kromě krásy a historické hodnoty, je extrémně vzácný model, protože byl vyroben v pouhých dvou kopiích.

„Talbot-Lago T150-C SS“ je jedním z pouhých dvou kopií tohoto modelu s uzavřenými předních blatníků.

Vzhledem ke specifickému tvaru karosérie, jakmile se ve srovnání s kapkou vody. To bylo vyrobeno v továrně společnosti „Talbot“ v listopadu 1937.

Jak poznamenal aukční síni „Sotheby“ Vozidlo „přežila“ druhé světové války, jen proto, že byla skryta a nepoužívá.

Příběh tohoto modelu „Talbot“ pokračoval v roce 1946, kdy byla zapsána do avomobilot Shvajcarioja a byl okamžitě proměnil v kabrioletu.

Jeho historie říká, že auto opět změnila svého majitele v roce 1966 a znovu v roce 1987, kdy ho koupil člověka, který dnes vlastní a kdo se chtěl vrátit do své původní podoby.

Bohužel, orignalna části těla byly ztraceny a jedna známá francouzská společnost, která se zabývá přípravou orgánů pro veterány, byl pověřen certifikovaný repliku. Vozidlo v roce 2000 se vrátil k původnímu vzhledu a berana těla, zbytek vozu je podmínkou výroby a pochází z 1937godina.

„Talbot-Lago T150-C SS‚pohon použit také originální shestcilinderski zážehový motor.

Vůz bude v prodeji v aukční síni, „Sotheby“, který v květnu se bude konat v Itálii, a odhaduje se, že licitiranata cena dosáhne čtyři miliony dolarů.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.