Tři úspěšné nově vzniklých společností na světě

0

Během posledních několika letech jsme zaznamenali nárůst soukromých firem v hodnotě přes miliardu dolarů -, které začínajícím firmám pevný krok k úspěchu a touha zůstat na vrcholu soukromými společnostmi.

My vyčlenit nejúspěšnějším:

1. UBER

https://www.uber.com/

Hodnota: 68000000000 $

CEO: Travis Kalanick

Nejcennější věc, o spuštění společnost ve Spojených státech a na celém světě je motivace. Uber je skvělý nápad pro společnost, která ve skutečnosti zázemí, kde lze zajistit dopravu z jednoho místa na druhé ve vašem regionu. Také sami, můžete ovladač a vydělávat.

Přesahující hodnotu svých soupeřů, vydělávají miliardy dolarů v posledních letech, včetně 3,5 miliardy $ investičních fondů ze Saúdské Arábie. Společnost je také hledá nového finančního ředitele se zkušenostmi, na znamení, že společnost investuje v dobré zaměstnance bez přerušení.

2. Airbnb

Airbnb-Venture-Exhortation-03

https://www.airbnb.com
Hodnota: 31 miliard $

CEO: Brian Chesky

Technický ředitel: Nathan Blecharczyk

Airbnb je druhá nejcennější začínajícím v Americe. Tam byly problémy v roce 2016, ale společnost je stále druhým největším v amerických startech. Airbnb je společnost, která se zabývá ubytováním lidí na celém světě po celém světě za super cenu.

3. Pinterest

14285185247174

https://www.pinterest.com/

Hodnota: $ 11 miliard

CEO: Ben Silbermann

Pinterest je populární společnost pro sdílení nápadů a kreativní řešení pro všechny segmenty života. V posledních letech to zažívá obrovský úspěch s mladými lidmi.

Společnost rozšířila své zaměření v posledních měsících na zahraničních trzích, jako je Velká Británie, Francie, Německo, Japonsko a Brazílii, a dvakrát zvýšila svou reklamní platformu.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.