Tyto bikiny, aby muži hloupí

0

Bikini Nauchno prokázáno, že bikini činí muži hloupí. V publikaci tento měsíc novin „Consumer Research“ publikoval článek, který vysvětluje způsob, jakým lidé nedělají dobré rozhodnutí, když se dívám na krásné dívky v bikinách …

V „bikini“ experimentů Belgijskite vědci udělali sérii testů více než 358 mladých mužů. V jednom testu, muži se podíval na fotky z dívek v bikinách a obrázky z přírody. V dalším testu byly někteří muži uvažované košile a další podprsenky. Třetí test byl dán ke sledování videa, v nichž lidé běží v přírodě a další, ve kterém stovky mladých dívek v bikinách běží hory, pláže ….

V každé zkoušce zkoušející nabídli své muže, aby si vybrat mezi mohla být zaplacena 15 euro v době, nebo vyjednávat o vyšší částku, za kterou budete muset čekat celý týden nebo měsíc.

Ve všech testech, muži, kteří byli vystaveni sexy dívek podprsenky nebo nesouhlasí s částkou nižší než respondenti, kteří byli vystaveni neutrálních obrázků a videí. Například, zatímco muži viděli polilja podobný charakter a požadoval navíc 10 eur za měsíc později (25 eur), ti, kteří byli vystaveni dívky v bikinách vyjít jen s extra 5 euro (20).

Musíte uznat, … kalhotky může ovlivnit vyjednávací schopnosti mužů.

bikini1
Je to tak?

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.