V přestrojení za muže, ženy z Tanzánie 10 let působila v dole

0

Pily Hussein je žena převlečená za muže asi 10 let pracoval v dole na diamanty, po 31 letech uprchl z jejího manžela. Chtěla obohatit drahých kamenů se těží v Tanzánii, ale ženy nesměly pracovat v dolech.

Pily Hussein je žena převlečená za muže asi 10 let pracoval v dole na diamanty v Tanzanii. Vyrůstala ve velké rodině v Tanzanija. Byla dcerou farmáře, který měl šest žen a 38 dětí. Ačkoli tam byly chudé, ale každá vzpomínka na dětství, je obtížné.

Můj otec mi vždy považována za chlapce. Hlavně to dělalo mi udržet dobytek, a já jsem neměl rád tento život – připomněla Husajna.

Pracoval 600 metrů pod zemí

Později manželství dále také nešťastné a 31 roky utíkali.

Hledám práci přišli v malém městečku Mererani v Tanzanii, na úpatí Kilimandzharo, jediné místo, kde můžete vykopat vzácné fialové Tanzanite drahokam. Pily chtěl zbohatnout z tohoto klenotu. Nicméně, ženy nesměly pracovat v dolech. A tak se utváří v člověku a také pracoval téměř deset let.

“Nechtěl jsem jít do školy, takže jsem neměl na výběr. Vzhledem k tomu, ženy nesměly pracovat v dole, představil jsem se jako silný muž – řekl Pili.

Pro tato transformace bude mnohem spolehlivější, dokonce změnila jméno.

Říkají mi strýčku Hussein, ale nikdo ti nikdy neřekl, že mé jméno je Pili. Dokonce i dnes, pokud se mě ptáte důl bude křičet, že jméno Hussein – řekla.

Pili se nevzdal těžkou práci. Pracoval jsem 12 hodin denně několik set metrů pod zemí.

Sestoupil do 600 metrů pod zemí. Pracoval jsem odvážně a statečně než kterýkoli člověk. Byl jsem silný a mohl hladce odrabotam stejně jako člověk – ona zdůranásilník..Dodala, že během všech těch let nikdo nepochyboval, že je to žena.

léčených I hrubě, jako gorila. Věděl jsem, že na Štěpána, jen mluvit, i nosil nůž. Nikdo posemneva Jsem žena – řekl Pili.

Po 10 letech se její práce se vyplatila. Zjistila, že dvě hroudy Tanzanite. S penězi z klenot sám postavil svůj dům, ale pomáhal i příbuzní. Pak se začal zaměstnávat horníků, kteří pracovali pro ni. Její maska byl tak přesvědčivý, že byl výjimečný stane objevovat.

A pak se něco úžasného stalo. Jedna žena z vesnice oznámil, že byla znásilněna, a jako hlavní obžalovaní uvedeno přesně souborů, který byl okamžitě zatčen.

Musela dokázat, že to nemůže být násilník..

Pili nezbývalo, než odhalit jeho totožnost. Požádala přezkoumat dokázat, že není schopen znásilnit ženu, po které byla vydána.

Nicméně, největší šok zažili horníci ještě věřil, že se podařilo oklamat několik let.

Ani nevěří, že policie jim řekl, že jsem žena. Si uvědomil, že jsem si vzal ještě víc překvapen – připomněla Pili.

Nakonec se podařilo provdat podruhé, když její druhý manžel byl velmi opatrný.

Trvalo mu pět let, aby mi zaměření. Někdy mě zeptal, jestli jsem opravdu žena – říká.

Dnes Pily úspěšné podnikání žena. Má svůj vlastní těžební firmu a zaměstnává 70 pracovníků. Mezi zaměstnanci jsou tři ženy, ale nepracují v boxech, ale jako kuchaři.

Říká, že i přes své zkušenosti, málo žen dnes pracuje v tanzanských dolech.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.