Zastavit „Googling“ vaše zdravotní příznaky a vyzkoušet tento úžasný aplikace!

0

Někdy jsme proměnit hypochondři. Přiznám se, že se vám stalo při příznacích 3am vyhledávání na Google najít svůj význam nevysvětlitelné vyrážky, která se najednou objevila! Nicméně, i když všechno, co jsme udělali to, že by neměl přehlížet skutečnost, že internet je černá díra nepravdivých informací, které není z lékařského hlediska podkov. To znamená, že „nemoc“, které jste dosud diagnostikován se od reality a zbytečné bude ispanichi a strach.
Pokud jste vždycky vyhnout se lékařskému vyšetření na příznaky, které se vás týkají a upřednostňují sami ptát diagnózu, jsme si jisti, že mnozí se budou líbit nejnovější žádost o zdraví. Jedná se o bóje Aplikace vytvořená lékaři z Harvard Medical School. S pomocí umělé inteligence, aplikace nastaví tucet otázek pomoci sami diagnostikovat vaši nemoc méně než několik minut.

Jediné, co musíte udělat, je stáhnout bezplatnou aplikaci a otevřít si účet s vaší e-mailovou adresu. Ihned poté, co si můžete začít vyměňovat zprávy týkající se vašich příznaků. Například lékařské robot jménem AI se ptá: „Kdo symptom vám vadí nejvíc?“. Je-li „Kašel“ bude následovat otázka „Cítíte se hlen v krku?“ A tak dále. Tyto otázky budou podrobněji, jak byste popsat vaše příznaky.

A konečně, aplikace, které používají údaje získané z lékařské literatury a opravdovými lékaři, dát si diagnózu. Stojí za zmínku, že aplikace se získá stejnou diagnózu, která odstupňované a skutečné lékaři v 90% případů.

Určitě to není náhradou za skutečného doktora, ale rozhodně lepší používat tuto aplikaci, než vyhledávání Google. Pokud si chcete vyzkoušet a stáhnout aplikaci, klikněte sem.

Viz také tyto 7 užitečné aplikace, které víte, že budete potřebovat.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.