Že v sobotu v noci, když naše tělo absorbuje vášeň a vodu jako houba …

0

Byl to typický sobotu večer, připojil jsem sprchu, aby rasonam mé tělo, které se krmí denně grind rutinu. Jak padla vody na tváři a se mi zavřít oči, přemýšlela jsem o tom, jak v noci mají tendenci se stát všechny hříchy, některé menší, některé větší, některé vášeň, některé žárlivost, trochu lásky, některé bolesti.

Zatímco voda vytrvale mokrý do všech částí toho, co nazýváme tělo, viděl jsem, jak se přesunul záclonu. Viděl jsem tě.

Do očí bijící, jako dítě, nahý, se svým dokonalým tělem s mými vlasy a červené rtěnky, na sobě jen zlatý náhrdelník, který jste dali k narozeninám. Měla křehký vzhled a na otázku, která mě donutilo zapomenout na jméno, „Mohu se připojit?“

Poprvé, když jsem věděl, že vaše oči tělo k tělu, kůže na kůži, v vášeň, která blokovala všechny myšlenky, jako kdyby to byla záplava na světě, a vy mi záchranu, že mu jeho poslední dech.

Vaše vlasy mýma rukama, ruce na vaší kůži a voda mi připomněl, že sen, to je realita. Mnohokrát předtím představoval, chtěl najít zde a zeptejte se stejnou otázku, ať jí hladit pod vodopády lásky.

Krupice nebo dva na mém krku, silný stisk na nohy kolem mého polovinu, ruce, aby vaše studené obklady. Cítil jsem se pára, ale ne horká voda, je, že neviditelná, víte, ten, který se narodil z nejsilnějších emocí, těch, kteří jsou poctiví, když máte pocit, že vás skutečně žít.

Škrábance na zádech jako trest za mé houževnatosti a něhy, které se liší od minuty na minutu výzvou svých volných šeptá mi do ucha. Jak se mi přinést nové, někoho, kdo nikdy neviděl. Vzhledem k tomu, večer se můžete stát žena, která ví, co chce.

Vzdychá s jemných nerovností, jako by ztratil kontrolu, jakmile se dostanete na nejvyšší bod lásky. Ztratil kontrolu nad svými slovy a jejich skutky se rodí láskyplnou bojovník v kruhu lásky, která ví docela dost. Žena, jejíž tělo si to užíval déšť tango emoce. Žena, která ví, že všechny kroky, a měl strach hrát, se obávat, že by odsoudit.

V sobotu v noci, jak naše tělo může absorbovat vodu jako houba a vášní, setkal jsem se opět měří každou část svého těla dokonale. Té noci krk přes rameno na nohou jsem chtěl políbit vše, co je váš majetek. Nechtěl jsem se zastavit, někdy chtějí trvat tak přebírá vody v přírodě.

Chtěl jsem vypnout svět a užijte si to kouzelný okamžik, ve kterém eros našich nestoudných těl, zatímco všichni spieja v klidu, znovu a znovu až do rána.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.