Ženy, které jsou obklopeny rostlinami žijí déle

0

Nový výzkum ukazuje, že žije v domě plném rostlin může prodloužit svůj život. Tato studie analyzuje výsledky studie 8 let, který vyžadoval potenciální souvislost mezi vegetací a délkou života.

Výsledek? Ženy, které žijí v nejzelenějších prostředí mají nižší úmrtnost o 12% ve srovnání s ženami, které žily v domácnosti bez rostlin. A tyto ženy jsou nejen žijí déle, ale také měl lepší duševní zdraví.

1zhenite-koi-se-opkruzheni-so-rastenija-zhiveat-podolgo-kafepauza.mk_

Vztah mezi zelení a úmrtností pochází z několika různých složek. Lidé obklopené rostlin vykazovaly nižší hladiny deprese, více příležitostí k sociální interakci, větší fyzické aktivity a snížit expozici znečištění ovzduší. Ale je tu lepší zpráva: Tento výzkum byl malý, to zahrnovalo 108,630 žen od roku 2000 do roku 2008.

„Byli jsme překvapeni silnou asociaci mezi expozicí listí a snížit úmrtnost,“ řekl Peter James, vědec, který pracoval na studii. „Poté, co jsme byli poiznenadeni důkazů, že zelená pomáhá při zlepšování duševního zdraví.“

3zhenite-koi-se-opkruzheni-so-rastenija-zhiveat-podolgo-kafepauza.mk_

No, pokud jste zdůraznil, nebo chcete-li přidat několik let do vašeho života, koupit rostlinu. Jen se snažím ne „zabít“ po dobu jednoho měsíce.

Viz také, co rostliny, které lze pěstovat ve vaší kuchyni.

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.