ZKUŠENOSTI Z Panenský o svatební noci

0

Dnes chitneme na zážitek, který většina z nás, alespoň v dnešní době není znám: ztratit panictví na jejich svatební noci.

Někteří péče Schadenfreude, jiní vidí to jako zpětný třetí soucitu, jeho čtvrtý pronásledování jejich vlastní věc a myslím, že každý má právo se rozhodnout, co dělat s jejich sexuálním životě.

Enivej, tito lidé (panny až do manželství) existují, a sdílet své příběhy na tomto fóru Reddit. Zvažte, jak prošel „velkou noc“.

* Bylo to hrozné, „říká jeden muž. „Počkej, až se vdám, pak dostal novou ženu. Bylo to super-emocionální po celé svatební věci. Navíc to byla panna, takže si dovedete představit – sex byl mimořádně emotivní, trochu nemocný, velmi krvavá a trvala 5 sekund.

Podruhé ráno nebylo nic Poirot kromě toho, že trvalo několik sekund déle. Pak to bylo mnohem lepší. Stále si vzal o 11 let později. ”

• „Moje žena a já jsme čekali až do manželství. Naše první noc byla katastrofa – Přišli jsme tlačí cizince v hotelovém pokoji, zatímco svléknout, protože hotel byl nahrazen našeho pokoje na 5 až 12 let a zapomněl dát další klíčový druhý pár … Trvalo poměrně dlouho, zvýšit. Nebyl jsem nic zvlášť nervózní, ale myslím, že to bylo jen trochu plachá. Později řekl, že si všiml. Plus, nalil jsem celou láhev mazivo ve středu postele.

Ačkoli to byl druh katastrofy, jsme zjistili, že sílu vtip o tom dnes, a rád, když se vrací do té noci. ”

• „Moje žena a já jsme byli panny, když se vzali. Poprvé to bylo skvělé, ale legrační teď, když se podíváme zpátky. Ani já ani úplně předložen cum. Ale po dobu 15-20 minut ‚opět dostal do ringu,‘ a tentokrát byla úspěšná.

Měli jsme sex alespoň jednou večer, a rozptýlí jako králíci v dopoledních hodinách, kdy jsme se probudili. Tolik sex ten týden … ”

• „Můj manžel a já jsme byli také panny, pokud jsou užívány. Nakonec jsme přišli na C-kartu (číst nevinnosti, panenství), tři dny po svatbě. O svatební noci, nemohl trefit pravý roh ke vstupu, a tam byly brzy ‚odstřel‘.

Byl jsem příliš plachý, aby ho tlačit vstoupit. Řekl: ‚Do prdele! Promiňte, je mi to líto ‚a pak usnul. To samé se stalo několik dní, a konečně, konečně – BOOM! Bolelo to na vteřinu, ale skončil o vteřinu později. Ženatý 10 let jsme rádi, že jsme se a máme dobrou, zdravou sexuální život.

Myslím, že jsme byli oba volně v přírodě a zdálo se nám, především legrační. Užitečné byla skutečnost, že nikdo z nás neměl velká očekávání, že to bude magicky první dvojice (50) krát. Stále máme nyní škádlil o tom. ”

• „Upřímně řečeno, první noc, pokud jde o pohlaví, byl spíše zklamáním, ale nikdo z nás byli zklamáni, protože jsme byli rádi, jen na sex, ale nadšeně sledoval zaedinchkata budoucnost.

A byli jsme rádi, že konečně jsme se vzali a žijí spolu. Do konce roku líbánkách jsme byli mnohem lepší v mechanice sexu, a přitom stejně nadšený a šťastný, že být spolu a vzali (nahý). “

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.