Zralé kluci jsou lepší milenci?  

0

Zhenite zbožňují zralé lidi. Podle průzkumů veřejného mínění, i když nesmělé, ale upřímné ženy mluvily na otázku: Kdo jsou lepší milenci …
– mladí nebo vyzrálé lidi?

– Muži jsou jako víno, čím starší, tím lépe! Jsou to rozhodně lepší milenci než mladší, protože oni mají více zkušeností, pokud jde o sex, a vědí, jak uspokojit ženu. Ale jen držet sex a pozdravit! Nic víc než to – připustil dvě dívky, kteří mluví z vlastní zkušenosti. Oba přiznávají, že mají vztah k starším mužem, jen proto, že pohlaví a vzhledem k odlišným a více uspokojující způsob milování. Rozdíl je zkušenost, že mladíci často chybí.

Ale to, co je tady za problém? Když se dostanete do postele, kde vaše místo měl spoustu partnerů, začnete pochybovat svou jedinečnost a sexuální sílu a podívejte se na soupis všech dívek, kteří sem šli. Za normálních okolností byste nikdy nemůže být stejné, a to zejména v případě, že vztah vážně.

Ženy nechtějí pokrok nyní učí své partnery, jak to udělat.

Kdy by se začátečník učí ženy, jak to udělat, ženy cítí sebe – School. Očekávají, že je třeba splnit, a když se žena spokojeni – to je reálné těžké být, pak člověk bude nejen spokojen, bude mu sloužit ke všemu, co přijde na mysl. Ženy vědí, jak děkuji!
Jako ženy jako zralých mužů a žen, většinou mladší touhu zralé ženy. Starší ženy jsou také zkušenější, nestyď mého těla a určitě vědět, co dělat.

Experimentovat svobodně!

Share.

About Author

Communicative, cheerful, and optimistic. He loves books, music, films and stories that inspire. He wants to drink coffee, even himself. He believes in himself and in his possibilities, because he did not try - he did not succeed!

Comments are closed.